Produkty

Produkty a služby

Společnost Alumarc s.r.o. zastupuje na českém trhu výrobky společnosti Aluprof. Nejznámějším hliníkovým systémem společnosti Aluprof je systém MB, který se využívá pro výrobu hliníkových oken, dveří a fasád. Systém MB se také často využívá k zasklívání lodžií. Produkty zahrnují otočná a posuvná okna a dveře, fasády, zimní zahrady a jiné systémy, jako sloupková zábradlí, okenice a brány. Hliníkové profily splňují nejvyšší požadavky na techniku i design a mají vynikající poměr cena/výkon.

CENOVÁ NABÍDKA A PORADENSTVÍ
V případě, že se potřebujete dozvědět podrobnosti o projektu, který chystáte, a nejste si jisti ve všech bodech vaší stavby, neváhejte kontaktovat naše pracovníky. Rádi vás navštíví u vás na stavbě, proberou s vámi projektovou dokumentaci, vyslechnou vaše představy, a na základě takto získaných informací doporučí ideální řešení. Poté vám bezplatně zhotovíme cenovou kalkulaci, případně statické výpočty, výkresovou dokumentaci, potřebné řezy a detaily. Pro firemní zákazníky pak samozřejmě celou technickou zprávu.

TECHNICKÁ A KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ
Pro naše zákazníky nabízíme možnost jednání jeho jménem s investorem v rámci řešení technických a konstrukčních problému již během řešení cenové nabídky. Své služby poskytujeme v rámci celé střední Evropy.

Realizace

Jak probíhá spolupráce?

01

Poptávka zákazníka

02

Cenová nabídka zdarma

03

Uzavření objednávky

04

Realizace

Archivy

Rubriky

  • Žádné rubriky