O firmě

O Firmě

Společnost Alumarc s.r.o. se specializuje na zpracování hliníkových profilů, především výrobků společnosti Aluprof, která patří mezi lídry ve zpracování hliníkových profilů. Neustálé inovace a nové řady produktového portfolia refletují stále náročnější požadavky na tepelně izolační, estetické a užitné vlastnosti. Naše roduktové portfolio tak nabízí širokou škálu technických možností, tepelně-izolačních vlastností, reaguje na požadavky bezpečnostní a protipožární. Naši projektanti navrhnou a optimalizují jakýkoliv návrh architekta či investora. V oblasti hliníkových systémů neexistuje skoro žádná omezení, a vždy se najde varianta, jak splnit architektonické požadavky projektu a zároveň splnit přání a představy investora.

GEOGRAFICKÁ PŮSOBNOST

Společnost Alumarc s.r.o. působí na celém území české a slovenské republiky, v posledním roce umožnila kvalita nabízených výrobků a služeb vstup i na náročný německý trh.

Kvalita zaručena

Naše výrobní zázemí disponuje nejmodernějšími CNC stroji, výrobní procesy jsou řízeny a certifikovány dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Archivy

Rubriky

  • Žádné rubriky