HST

Posuvné HST systémy

HST dveře nabízí skvělé oddělení obývacího prostoru od exteriéru.

ALUPROF nabízí řadu řešení jak pro komerční tak i soukromé objekty, které zajišťují elegantní a jednoduché oddělení prostoru. V nabídce naleznete moderní zdvižně-posuvné dveře pro velkoformátové prvky s vysokou únosností. Alternativou jsou skládací neboli harmonikové dveře. Tam, kde není potřeba vysoké tepelné izolace lze pro oddělení prostor využít systému MB-SLIDE. Součástí nabídky jsou řešení pro komerční prostory a to automaticky posuvné dveře a to v jak neizolované variantě tak tepelně izolovaném provedení.

Vyberte si z naší široké nabídky posuvných systémů ten pravý podle vašich potřeb.

MB-77HS HI MB-59HS MB-59 SLIDE MB-SKYLINE TYP R

Propustnost vzduchu: třída 4PN-EN 12207
Vodotěsnost: třída 9A EN 12208
Součinitel prostupu tepla Uf: > 0,84W/(m2K)
Odolnost vůči zatížení větrem: do třídy C4EN 12210

 

Zdvižně-posuvné dveře nabízí skvělé oddělení obývacího prostoru od exteriéru. Velkoformátová křídla (až 3,24×3,3 m) zaručí přirozené osvětlení, optické zvětšení místnosti a především krásný výhled do zahrady a okolí. Nejnovější řešení společnosti ALUPROF je tzv. otevřený roh. Toto sofistikované řešení umožňuje, aby se křídla v nároží (90°) dala odsunout od sebe a dala tak vzniknout otevřenému prostoru a volnému průchodu ven z místnosti.

Zvolením optimální stavební hloubky profilů s přídavnými izolanty jsme dosáhli výborné tepelné izolace (Ud od 0,84W/m2K*). Díky tomu šetříte své náklady na energie.

Kolejnice zarovnaná s podlahou zabezpečuje bezbariérový přístup. Pro větší komfort lze systém vybavit např. motorickým pohonem (2-kolejnicová varianta), sítěmi proti hmyzu či prvky zvyšující bezpečnost proti vloupání (třída RC2).

Propustnost vzduchu: třída 3 PN-EN 12207
Vodotěsnost: třída 9A EN 12208
Součinitel prostupu tepla Uf: > 1,8W/(m2K)
Odolnost vůči zatížení větrem: C3 PN-EN 12210

 

Zdvižně-posuvné dveře jsou ideálním řešením pro předěl mezi obytnou částí a exteriérem. Umožňují pohodlný, bezbariérový přístup na terasu, balkon nebo zahradu. Velké prosklené plochy prosvětlují interiér a umožňují skvělý výhled ven. V otevřené poloze nezabírají místo, což zvyšuje uživatelský komfort.

MB-59HS je subtilnější variantou osvědčeného systému MB-77HS. V systému MB-59HS mají profily užší pohledovou šířku a díky tomu odpovídají stylu dnešní architektury tj. méně profilů, více skla. Hmotnost i maximální rozměry křídel jsou však omezeny do 300 kg (MB-77HS 400 kg) a také maximální šíře zasklení do 42 mm (MB-77HS do 58,5 mm).

Ve své kategorii nabízí vynikající tepelné parametry (ve variantě se zvýšenou izolací HI). Díky svým vlastnostem se systém hodí jak do privátních objektů tak do apartmánů či hotelů, ale také do různých meziprostor jako například zimní zahrady, vstupy do bazénů atp.

Nově je k dispozici také čistě posuvná verze a to pod názvem MB-59 Slide.

Propustnost vzduchu: třída 3PN-EN 12207
Vodotěsnost: třída 6A EN 12208
Součinitel prostupu tepla Uf: > 1,9W/(m2K)
Odolnost vůči zatížení větrem: do třídy C3 EN 12210

 

Systém MB-59 Slide je určen k výrobě tepelně izolovaných posuvných dveří, které se velmi dobře hodí na zástavbu teras, zimních zahrad apod. Jedná se o ekonomickou variantu zdvižně-posuvného systému MB-59HS, ze kterého konstrukčně vychází a rozdíl je prakticky pouze v kování.

K dispozici je varianta 2-kolejnice i 3-kolejnice tj. až tři posuvná křídla v řadě za sebou. Díky tomu lze efektivně předělit široké vstupy. Samozřejmostí je bezbariérové provedení a úzké pohledové šířky profilů.

Maximální váha křídla: 700Kg
Maximální plocha křídla: 12m2
Viditelná linie křídla na středu: 22mm

 

MB-SKYLINE TYPE R je nejvyšší řada posuvných systémů ALUPROF pro nejnáročnější klientelu. Jedná se o bezrámový systém s velkoformátovými křídly výšky až 4 metry, který přináší nejvyšší designový a architektonický styl do vašeho domu.

Rámová profilace je neviditelná díky kompletnímu zabudování do ostění. Na rozdíl od většiny výrobků na trhu je i křídlo zcela skryto. Viditelná je pouze 25 mm svislá linie křídla. Pojezdy v prahu zajišťují tichý a plynulý chod a na přání je možné vybavit křídla pohonem na dálkové ovládání s nosností až 700 kg. Zažijte jedinečný, nerušený výhled z vašeho domu!

Vlastnosti:

  • neviditelný rám hloubky 190 mm zabudovaný v ostění
  • neviditelné křídlo hloubky 71 mm zcela zapuštěné v rámu
  • svislá linie křídla pouhých 25 mm
  • bezbariérový rám hloubky 23 mm
  • křídlo výšky až 4 m a váhy až 700 kg
  • 3-skla tloušťky 52 - 60 mm
  • pojezdy dostupné v nerezi nebo černém polyamidu
  • neviditelný systém odvodnění svedený do systémového žlabu s nerezovým roštem
  • přesná montáž na regulačních konzolách

Archivy

Rubriky

  • Žádné rubriky